Prosinec 2014

Top 10 Herců

30. prosince 2014 v 22:50 | Marri |  Sbírka blábolů
Rozhodla jsem si udělat takový seznam svých nejoblíbenějších herců. Potřebuju si to uspořádat v hlavě a jak jinak, než napsat o tom článek. Alespoň začátek bude jednoduchý.

TV series Tag

29. prosince 2014 v 23:16 | Marri |  Sbírka blábolů
Tohle jsem objevila zde a řikala jsem si, že není špatný nápad si tohle udělat taky.


Avengers vs X-men aneb proč fandím mutantům

28. prosince 2014 v 23:27 | Marri |  Sbírka blábolů
Uznávám, tohle je trochu neaktuální otázka, ale vzhledem k tomu, že v roce 2014 vyšli noví X-meni a v roce 2015 bude pokračování Avengers, myslím, že se to na konec roku docela hodí. Halvně že si najdu výmluvu. Navíc se vsadím, že po nových Avengers se tahle diskuze zase rozjede. (Krom toho má dneska narozeniny Stan Lee!)
Chtěla bych porovnat filmy, nemám tak načtené komiksy, nehledě na to, že v komiksech je všechno pomíchané a všichni hrdinové a padouši z marvelu žijí ve stejném vesmíru, zatímco ve filmech je kvůli právům striktně rozdělují (a chudákům Avengers tak pár členů ubylo).
Proč ale tohle vůbec píšu... není tajemnstvím, že Avengers mají mnohem více fanoušků a já jako zastánkyně X-menů cítím povinnost podpořit své favority.

Chtělo by to úvod...

28. prosince 2014 v 4:42 | Lama v plamenech
Tak jsem si jednou ve dvě ráno ze zoufalosti začala hledat fafikce v češtině pro zlepšní mizerné nálady. Sice jsem neobjevila žádnou literární pohromu, ale objevila jsem něco jako touhu po vlastním blogu, kde bych psala své hysterické výlevy a byla ostními milosrdně ignorována. Už delší dobu mi tu a tam hlavou proběhnou záblesky nadšení zase psát. Reálně napíšu tak dva články a vzdám to ještě než přijde nový rok.
Nevím, jestli má cenu psát něco o mně, když sem pravděpodobně stejně nikdo nebude chodit. Navíc nějak nevím, co psát... můj život je jen o škole, čtění fanfikcí a spánku.
Potřebuju se někde vypsat, někde vyjádřit své názory a ukojit touhu zase nějak tvořit. Ráda bych psala i články na Téma týdne (ať už napsala svůj názor nebo nějaký krátký příběh), ale záleží na inspiraci a nápadech.
A jelikož se blíží patá hodina ranní a je to znát, ukončím to tady.
Příště to snad bude delší...
Marri